Rozvrh platný od 1.9.2019

barva políčka

pro koho jsou lekce určenné

 

lekce pro dospělé

od 9.9.201 9

pohybové kurzy pro děti

 

tréninky závodních týmů

 PONDĚLÍ

  
           

Pilates pokr.

17:15-18:15 

Bodystyling

18:30-19:30

Alpinnnig

8:30-9:30

 

BOSU core

10:30-11:30 

Alpinnnig

15:30-16:30

   

Alpinnnig

17:15-18:15

Alpinnnig

18:45-19:45

               
Bělohradská:      

15:30-16:30

závodní tým

 16:30-17:30

závodní tým

   

 ÚTERÝ

 

 

 

       dětské cvičení

ZUMBA I 4-8 let

16:00-17:00

závodní tým

ZUMBA

17:00-18:00

 závodní tým

 17:00-18:00

 závodní tým

 18:00-19:00

 

   

 Alpinning

14:30-15:30

 Alpinning

16:00-17:00

Alpinnnig

17:30-18:30

Alpinning

18:45-19:45

 

 

         

Body styling

18:00-19:00

 

Bělohradská:   

     

  závodní tým

16:30-17:30

 

  step

aerobik basic

18:30-19:30 

 STŘEDA

 

 

       

 Aerobik. pripravka

(věk 5-8 let)

16:00-17:00

Pilates

začátečníci

17:00-18:00

 Power jóga

18:00-19:00

 

 Alpinning

8:30-9:30

 

 

Alpinnnig

14:30-15:30

 Alpinning

16:00-17:00

 

18:45-19:45

Alpinnnig

 
         

 STOB

17:00-18:45

laskavehubnuti@gmail.com

 

 
Bělohradská:       

AIKIDO a

základy boj umění

16:00-17:30

 

 

 

 ČTVRTEK

 

 

       

Port de Bras

16:00-17:00

od 19.9.2019

 gymnasticka příp.

(věk 4-8 let)

17:00-18:00

 

kurz

Aštanga jógy

18:30-20:00

od 19.9.2019 

           

17:30-18:30

Alpinnnig

 

        dětské cvičení

jogínci

16:00-17:00

Formování postavy

s Markétou

17:45-18:45

   
 Bělohradská:         

dětské cvičení

aerobik 8 + let

16:30-17:30

 
 zavodni tym

pruprava 8-10 let

16:30-17:45

 

 PÁTEK

 

 

     

 

 

 

dětské cvičení

aerobik 3-6 let

 17:00-18:00

   

Alpinnnig

8:30-9:30

       

17:00-18:00

Alpinnnig

18:30-19:30

Alpinnnig+kruh

 
 

10:30-11:30

BOSU core
 

 

 

   

 závodní tým

17:00-18:30

 

Bělohradská:  

 

 

 

  závodní tým

15:30-16:30

 závodní tým

16:30-17:30

závodní tým

17:30-18:30

 

 SOBOTA

 

 

   

         
           

 Alpinning special

18:00-19:30

 
           

.

 

 NEDĚLE

 

 

   závodní tým  závodní tým    

závodní tým

16:30-17:30 

BOSU core

a REHAB

17:30-18:30 

 
         

Alpinning

16:00-17:00 

Alpinning

17:15-18:15

 
       

     Power joga

18:00-19:00

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a sedmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Aktuality

Aktuality dětské kurzy