Rozvrh na vánoční období 2019

23.12. pondělí 8:30 Alpinning, Lucka
23.12. pondělí 17:15 Pilates, Lucka
23.12. pondělí 17:15 Alpinning
24.-25.12. ZAVŘENO
26.12. čvrtek 16:00 Power joga, Klárka
26.12. čvrtek 17:30 Alpinning, Lucka
27.12. pátek 8:30 Alpinning, Lucka
27.12. pátek 17:00 Alpinning, Petr
28.12. sobota 18:00 Alpinning 90 min, Lucka
29.12. neděle 17:00 Alpinning, Petr
29.12. neděle 18:00 Power joga, Klárka
30.12. pondělí 8:30 Alpinning, Lucka
30.12. pondělí 15:30 Alpinning, Katka
30.12. pondělí 17:15 Pilates, Lucka
30.12. pondělí 17:15 Alpinning
30.12. pondělí 17:30 Intervalový trénink
30.12. pondělí 18:45 Alpinning, Pája
31.12. úterý 14:30 Alpinning, Lucka
31.12. úterý 16:00 Alpinning, Lucka
1.1. ZAVŘENO
2.1. čvtrtek 8:30 Alpinning, Lucka
2.1. čvtrtek 16:00 Pilates, Lucka
2.1. čvtrtek 17:30 Alpinning, Lucka

od 3.1. normální rozvrh

- dětské kurzy začínají až v týdnu od 6.1.

- závodní týmy dle pokynů trenérů

Rozvrh platný od 1.9.2019

barva políčka

pro koho jsou lekce určenné

 

lekce pro dospělé

od 9.9.201 9

pohybové kurzy pro děti

 

tréninky závodních týmů

 PONDĚLÍ

  
       

15:30-16:30

závodní tým Mára/Katka

 

Pilates pokr.

17:15-18:15 

Interv. tren.

18:30-19:30

Alpinnnig

8:30-9:30

 

BOSU core

10:30-11:30 

Alpinnnig

15:30-16:30

   

Alpinnnig

17:15-18:15

Alpinnnig

18:45-19:45

               
Bělohradská:              

 ÚTERÝ

 

 

 

       dětské cvičení

ZUMBA I 4-8 let

16:00-17:00

závodní tým

ZUMBA

17:00-18:00

 závodní tým

 17:00-18:00

 závodní tým

 18:00-19:00

 

   

 Alpinning

14:30-15:30

 Alpinning

16:00-17:00

Alpinnnig

17:30-18:30

   

 

         

Body styling

17:30-18:30

 

Bělohradská:   

     

  závodní tým

16:30-17:30

 

  step

aerobik basic

18:30-19:30 

 STŘEDA

 

 

         

Pilates

začátečníci

17:00-18:00

 Power jóga

18:00-19:00

 

 Alpinning

8:30-9:30

 

   

 Alpinning

16:00-17:00

 

18:45-19:45

Alpinnnig

 
         

 STOB

17:00-18:45

laskavehubnuti@gmail.com

 

 
Bělohradská:       

AIKIDO a

základy boj umění

16:00-17:30

 

 

 

 ČTVRTEK

 

 

       

Port de Bras

16:00-17:00

od 19.9.2019

 gymnasticka příp.

(věk 4-8 let)

17:00-18:00

 

kurz

Aštanga jógy

18:30-20:00

od 19.9.2019 

     

Alpinnnig

14:30-15:30

   

17:15-18:15

Alpinnnig

 

        dětské cvičení

jogínci

16:00-17:00

Interv. tren.

17:30-18:30

   
 Bělohradská:         

dětské cvičení

aerobik 8 + let

16:30-17:30

 
 zavodni tym

pruprava 8-10 let

16:30-17:45

 

 PÁTEK

 

 

     

 

 

 

dětské cvičení

aerobik 3-6 let

 17:00-18:00

   

Alpinnnig

8:30-9:30

       

17:00-18:00

Alpinnnig

18:30-19:30

Alpinnnig+kruh

 
 

10:30-11:30

BOSU core
 

 

 

   

 závodní tým

17:00-18:30

 

Bělohradská:  

 

 

 

  závodní tým

15:30-16:30

 závodní tým

16:30-17:30

závodní tým

17:30-18:30

 

 SOBOTA

 

 

   

         
           

 Alpinning special

18:00-19:30

od 1.11.2019

 
           

.

 

 NEDĚLE

 

 

   závodní tým  závodní tým    

závodní tým

16:30-17:30 

BOSU core

a REHAB

18:00-19:00 

 
         

Alpinning

17:00-18:00 

Alpinning

18:00-19:00

 
       

   Power joga

18:00-19:00 

 

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Aktuality

Dle nařízení vlády  ČR jsme nuceni od 12.3.2020 pozastavit provoz studia i sportovního klubu. Veškeré skupinové lekce, stejně jako pohybové kurzy pro děti a tréninky závodních týmů jsou až do odvolání zrušeny.

Kredity za již objednané lekce vám budou vráceny, platnost paušálu adekvátně prodloužena, nevyužité kurzovné bude převedeno do dalšího období.

Závodníci prosím sledujte informace svých trenérů.

Všem děkujeme za pochopení a podporu.

Lucie Kuntova a tým lektorů a trenérů Fanaticu

 

Aktuality dětské kurzy