Rozvrh na vánoční období 2019

23.12. pondělí 8:30 Alpinning, Lucka
23.12. pondělí 17:15 Pilates, Lucka
23.12. pondělí 17:15 Alpinning
24.-25.12. ZAVŘENO
26.12. čvrtek 16:00 Power joga, Klárka
26.12. čvrtek 17:30 Alpinning, Lucka
27.12. pátek 8:30 Alpinning, Lucka
27.12. pátek 17:00 Alpinning, Petr
28.12. sobota 18:00 Alpinning 90 min, Lucka
29.12. neděle 17:00 Alpinning, Petr
29.12. neděle 18:00 Power joga, Klárka
30.12. pondělí 8:30 Alpinning, Lucka
30.12. pondělí 15:30 Alpinning, Katka
30.12. pondělí 17:15 Pilates, Lucka
30.12. pondělí 17:15 Alpinning
30.12. pondělí 17:30 Intervalový trénink
30.12. pondělí 18:45 Alpinning, Pája
31.12. úterý 14:30 Alpinning, Lucka
31.12. úterý 16:00 Alpinning, Lucka
1.1. ZAVŘENO
2.1. čvtrtek 8:30 Alpinning, Lucka
2.1. čvtrtek 16:00 Pilates, Lucka
2.1. čvtrtek 17:30 Alpinning, Lucka

od 3.1. normální rozvrh

- dětské kurzy začínají až v týdnu od 6.1.

- závodní týmy dle pokynů trenérů

Rozvrh platný od 1.9.2019

barva políčka

pro koho jsou lekce určenné

 

lekce pro dospělé

od 9.9.201 9

pohybové kurzy pro děti

 

tréninky závodních týmů

 PONDĚLÍ

  
       

15:30-16:30

závodní tým Mára/Katka

 

Pilates pokr.

17:15-18:15 

Interv. tren.

18:30-19:30

Alpinnnig

8:30-9:30

 

BOSU core

10:30-11:30 

Alpinnnig

15:30-16:30

   

Alpinnnig

17:15-18:15

Alpinnnig

18:45-19:45

               
Bělohradská:              

 ÚTERÝ

 

 

 

       dětské cvičení

ZUMBA I 4-8 let

16:00-17:00

závodní tým

ZUMBA

17:00-18:00

 závodní tým

 17:00-18:00

 závodní tým

 18:00-19:00

 

   

 Alpinning

14:30-15:30

 Alpinning

16:00-17:00

Alpinnnig

17:30-18:30

   

 

         

Body styling

17:30-18:30

 

Bělohradská:   

     

  závodní tým

16:30-17:30

 

  step

aerobik basic

18:30-19:30 

 STŘEDA

 

 

         

Pilates

začátečníci

17:00-18:00

 Power jóga

18:00-19:00

 

 Alpinning

8:30-9:30

 

   

 Alpinning

16:00-17:00

 

18:45-19:45

Alpinnnig

 
         

 STOB

17:00-18:45

laskavehubnuti@gmail.com

 

 
Bělohradská:       

AIKIDO a

základy boj umění

16:00-17:30

 

 

 

 ČTVRTEK

 

 

       

Port de Bras

16:00-17:00

od 19.9.2019

 gymnasticka příp.

(věk 4-8 let)

17:00-18:00

 

kurz

Aštanga jógy

18:30-20:00

od 19.9.2019 

     

Alpinnnig

14:30-15:30

   

17:15-18:15

Alpinnnig

 

        dětské cvičení

jogínci

16:00-17:00

Interv. tren.

17:30-18:30

   
 Bělohradská:         

dětské cvičení

aerobik 8 + let

16:30-17:30

 
 zavodni tym

pruprava 8-10 let

16:30-17:45

 

 PÁTEK

 

 

     

 

 

 

dětské cvičení

aerobik 3-6 let

 17:00-18:00

   

Alpinnnig

8:30-9:30

       

17:00-18:00

Alpinnnig

18:30-19:30

Alpinnnig+kruh

 
 

10:30-11:30

BOSU core
 

 

 

   

 závodní tým

17:00-18:30

 

Bělohradská:  

 

 

 

  závodní tým

15:30-16:30

 závodní tým

16:30-17:30

závodní tým

17:30-18:30

 

 SOBOTA

 

 

   

         
           

 Alpinning special

18:00-19:30

od 1.11.2019

 
           

.

 

 NEDĚLE

 

 

   závodní tým  závodní tým    

závodní tým

16:30-17:30 

BOSU core

a REHAB

18:00-19:00 

 
         

Alpinning

17:00-18:00 

Alpinning

18:00-19:00

 
       

   Power joga

18:00-19:00 

 

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devatenáct a dvacet 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Aktuality

78265371_2463884077183010_5990460396929024000_o-1Snimek2

 

Aktuality dětské kurzy