Kdo jsme

Jsme malé rodinné sportovní studio navazující na tradici cvičebních lekcí pro širokou veřejnost. Nabízíme Vám individuální přístup a péči o každého jednotlivého klienta.

Umíme připravit také individuální lekce pro jednotlivce či malé skupiny, fyzickou přípravu pro sportovní kluby (např. fotbalisty, volejbalisty apod.) či team-building pro firemní kolektiv.

Díky aplikaci „chytra rezervace“ se můžete z pohodlí domova rezervovat na lekce i spravovat svůj účet.

Těší se na Vás kvalifikovaní lektoři, kteří se pro Vás stále vzdělávají a připravují kvalitně postavené lekce.

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a patnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Aktuality

Od pondělí 27.4.2020 mohou být otevřena fitness, ovšem za poměrně přísných podmínek, které je třeba dodržet.

Zásadní je nutnost roušky po celou dobu návštěvy fitness (tedy i během cvičení), nutnost dodržovat min 2m odstupy a s tím související zásadní regulace počtu klientů v sálech a také sprchy a šatny musí zůstat pro klienty zavřeny. Proto budeme prozatím nabízet pouze zdravotní cvičení v malých skupinách (7 osob, rozvrh na 14 dní již vložen) a individuální lekce (1-4 osoby) dle vašeho zájmu a požadavků. Pro poptávku individuálních lekcí (Pilates, joga, BOSU, Bodystyling, Alpinning) pište sms na tel. 777 854 612, ozveme se vám zpět.
Nadále můžete využívat pro svá domácí cvičení naše videa, ve kterých se vám snažíme pomoci a inspirovat vás. Starejte se o své tělo, vyplatí se to ;-) Rádi vám s čímkoliv pomůžeme, neváhejte se na nás obrátit.
Situace se rychle vyvíjí, tak snad brzy již v plném provozu. 

Všem děkujeme za pochopení a podporu.

Lucie Kuntova a tým lektorů a trenérů Fanaticu

 

Aktuality dětské kurzy